Doświetlanie truskawki

Autorskie oprawy do doświetlania opracowane przez Bilberry pozwalają na efektywną uprawę owoców i warzyw w domu. Dzięki nim w domowym zaciszu można wyhodować m.in. zioła, pomidory czy truskawki. GROW to seria energooszczędnych lamp mających ułatwić oraz zoptymalizować domową hodowlę roślin. Dzięki unikatowym oprawom od Bilberry pozytywnie wpłyniesz na zwiększenie syntezy związków organicznych, wesprzesz fotosyntezę i skrócisz czas dojrzewania owoców truskawki. Stworzymy specjalny mikroklimat dla Twoich sadzonek!

GROW – przełączaj spektra i skróć czas dojrzewania owoców truskawki

W Bilberry wykorzystujemy najnowsze wyniki badań naukowych oraz nowoczesną technologię znajdującą zastosowanie w specjalistycznych lampach LED. Urządzenia, które produkujemy, skutecznie ułatwiają uprawę truskawek i ich pielęgnację na każdym etapie wzrostu: w fazie wegetatywnej, generatywnej oraz poprzedzającej zbiory. Zestaw widm światła GROW może zostać dobrany indywidualnie do każdego gatunku roślin. W celu ułatwienia użytkowania naszych lamp posiadają one opcję wyboru spektrum FullCycle, 3Style oraz Boost.

GROW została zaprojektowana tak, aby zmaksymalizować ograniczenie ilości zużywanej energii elektrycznej. Za jej pomocą uzyskuje się nawet 40% oszczędności w porównaniu z doświetlaniem lampami HPS, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałych parametrów. Zastosowane w naszych oprawach chłodzenie pasywne efektywnie odprowadza ciepło do otoczenia, cechując się bezgłośnym działaniem oraz długotrwałą bezawaryjnością.

truskawki

System doświetlania truskawek przyjazny dla użytkownika

Poziom natężenia światła wygodnie ustawia się na panelu dotykowym na oprawie, umożliwiającym również zmianę rodzaju widma. System może być także sterowany poprzez darmową aplikację mobilną, do pobrania w sklepie Google Play i App Store.

Nasze lampy do doświetlania truskawek dostępne są w czterech wielkościach i dają się z łatwością dostosować do popularnych growbox’ów. Oprawy można ze sobą łączyć za pomocą konektora, by uzyskać najkorzystniejszą moc dla danej hodowli. Oferujemy trzy opcje zawieszenia do wyboru: na pasach, łańcuchu i lince easyroll.

Najwyższą jakość oraz trwałość opraw GROW potwierdzamy, udzielając na każdy produkt serii 5-letniej gwarancji.

Przykładowe wdrożenia

Nasi partnerzy w badaniach

Prowadzimy wiele badań we współpracy z licznymi instytucjami by dalej dynamicznie rozwijać nasz produkt. Dzięki badaniom w naszym CENTRUM B+R oraz współpracy z Instytutem Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut Badawczy przetestowaliśmy do tej pory wpływ 40 widm na ponad 160 roślinach. Współpracujemy również z JMP Flowers R&D Center gdzie przebadaliśmy w sumie 15 widm na storczykach i różach. Nasze lampy testuje największy producent rozsad warzyw w Polsce –  Grupa Producentów Rozsad Krasoń. Ponadto współpracujemy z Uniwersytetem Marcina Lutra w Halle i Wittenberdze, Instytutem Leibniza Biochemii,  oraz firmą Icon Genetics.

Szukasz oświetlenia dla swoich roślin?

Zadzwoń lub napisz