O nas

Bilberry to nie tylko produkt, to przede wszystkim ludzie. Razem tworzymy energiczną grupę osób, kierujących się wspólnymi wartościami. Dużą uwagę zwracamy na edukację. Rzetelność i prawdziwość informacji to towary deficytowe w dzisiejszych czasach, dlatego inwestujemy w swój rozwój i badania, by dostarczać wiarygodnych informacji i rozwiązań, na których można polegać

Kim jesteśmy?

Chęć rozwoju, innowacyjność, działania na rzecz ochrony środowiska oraz stworzenie produktu wysokiej jakości służącego przez lata – to główne czynniki, które napędzają rozwój naszej firmy – Bilberry.
Jesteśmy Polskim producentem oświetlenia wykorzystującym technologie LED, nie tylko do użytku profesjonalnego (w sektorach takich jak: przemysłowy, rolniczy, badawczo-naukowy), ale również do domowej hodowli roślin. W swojej pracy stawiamy duży nacisk na rozwój naszych opraw oraz badań fotobiologicznych. Chcemy pokazać, że ilość światła nie zawsze idzie w parze z jakością, a jego skład spektralny ma znaczący wpływ na cykl rozwoju roślin czy pracę człowieka.
W trosce o ochronę środowiska, wprowadzamy rozwiązania redukujące ilość powstających odpadów poprodukcyjnych, jak również staramy się pracować z lokalnymi dostawcami. Wszystkie nasze lampy projektowane i produkowane są w Łodzi.

Do czego dążymy?

Nasza Misja

Chcemy tworzyć innowacyjne i wysoce jakościowe oprawy oświetleniowe. Wytwarzać je w sposób etyczny i zrównoważony, wspierając pozytywny wpływ na otoczenie, w którym żyjemy. Chcemy budować kreatywny i zróżnicowany zespół, kierujący się wspólnymi wartościami i pasją. 

Nasza Wizja

Budowanie bazy starannie wyselekcjonowanych rozwiązań, dostosowanych do wymagań każdego z naszych klientów tak, aby móc tworzyć produkty oświetleniowe konkurujące jedynie ze światłem słonecznym.

Czym się kierujemy?
Nasze Wartości

Zaufanie

Podstawą budowania jakichkolwiek relacji jest szczerość i zaufanie. To przeświadczenie towarzyszy nam od początku istnienia, w każdym aspekcie funkcjonowania firmy. Zaczynając od procesu rekrutacji pracowników, po sposób komunikacji wewnętrznej, kontakt z kontrahentami, a skończywszy na naszych artykułach czy publikacjach.

Zaangażowanie

Jednym z głównych czynników wpływających na efektywność pracy jest zaangażowanie. To dla nas istotny element kultury organizacyjnej. Nieustannie dbamy, aby stwarzać naszym pracownikom przyjazne otoczenie oraz każdego dnia inspirować ich do kolejnych wyzwań.

Rozwój

Wiemy, że aby nie stać w miejscu, należy stale poszerzać swoje kompetencje. Dlatego inwestujemy w rozwój: przeprowadzając eksperymenty, badania naukowe oraz inwestując środki w naszą edukację. Zależy nam na dostarczaniu produktów, które spełniają Wasze oczekiwania i pomagają rozwijać możliwości.

Środowisko

Od procesu projektowania produktu, aż po jego wysyłkę staramy się wdrażać procesy, które umożliwią zmniejszanie się śladu ekologicznego. Wprowadziliśmy rozwiązania adaptacyjne, które pozwalają redukować ilość zużywanej energii. Tempo z jakim postępują zmiany klimatu niebezpiecznie przyspiesza. Czujemy się za nie współodpowiedzialni i wierzymy, że razem możemy zapoczątkować realną zmianę.

Jakość

Na jakość naszych produktów i usług składają się wszystkie wartości. Każdy z naszych produktów czy realizowanych projektów jest dokładnie przemyślany. Krok po kroku, etapowo dopracowywany jest przez pasjonatów swoich dziedzin, tak aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Czerpiemy inspirację z Waszych doświadczeń i wiedzy, tak aby dostarczać więcej niż tylko światło.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń lub napisz