Producent listew i profili
Profilpas Polska

Profilpas Polska sp. z o.o. jest producentem listew przypodłogowych i profili. Jakiś czas temu firma postanowiła o modernizacji swojego zakładu i zaczęła od hali aprodukcyjnej. Następnym krokiem była modernizacja hali magazynowej, przy której wybrano naszą firmę do realizacji tego przedsięwzięcia. Zaczęliśmy od przygotowania projektu oświetlenia, w którym zredukowaliśmy liczbę opraw na hali nie tracąc przy tym na jasności wnętrza. Nasz projekt był dedykowany i dopasowany do potrzeb klienta i dzięki temu, firma zdecydowała się na współpracę. W 2020 roku wykonaliśmy kompleksową wymianę oświetlenia z opraw sodowych na oprawy ADARA.

Udało się redukować pobór prądu o 80% przy jednoczesnym zwiększeniu ilości światła, a dzięki sporej liczbie świetlików i systemowi regulacji natężenia światła, rachunki za prąd spadną o 90%. Rozmieszczenie opraw na podstawie projektu oświetleniowego pozwoliło zamontować o 35% mniej opraw niż było pierwotnie

0 x
Wzrost natężenia światła
0 msc.
Czasu zwrotu z inwestycji
0 %
Mniejsze zużycie energii

Również wybierz oprawę ADARA

Rodzina opraw przemysłowych ADARA cechuje się wysoką jakością emitowanego światła. Połączenie najwydajniejszych źródeł światła i dyfuzyjnej szyby sprawia, że sprawdzają się na bardzo dużych wysokościach. Przemysłowy zasilacz i odporność na działanie czynników zewnętrznych sprawia, że jest to prawdziwa oprawa do zadań specjalnych. Wbudowany system adaptacyjnej regulacji natężenia oświetlenia wydłuża żywotność oprawy oraz znacząco obniża koszty eksploatacji.

Potrzebujesz modernizacji oświetlenia w swojej firmie?

Zadzwoń lub napisz